נעים להכיר

אלי סלע

זה קרה לפני כ-6 שנים, מכרתי את העסק שהיה בבעלותי בתחום האירועים וההפקות והחלטתי שאני רוצה להתמקד
בעבודה באינטרנט ויצירת הכנסות "פסיביות".כדרכי ,התחלתי "לחרוש" וללמוד כל מה שניתן בתחום הזה הזה
וכך הגעתי לאמזון,אך דוקא לא כמוכר אלא מהצד השני בתוכנית האפילייט שלהם

המודל העיסקי והרעיון היה פשוטים, ליצור אתרי אינטרנט מבוססי מוצר,לקדם אותם ולהביא מהם תנועה לאמזון תמורת עמלה על כל מכירה.
לאחר כשנה מאד מוצלחת וריווחית, הגיע שינוי באלגוריתם הקידום של גוגל ו"זרק"בין לילה את האתרים שלי הרחק אחורה "ומחק" הכנסה יפה כמעט לאפס.
בצומת הדרכים הזאת,החלה ההיכרות שלי עם מכירה באמזון, התחלתי ללמוד את הנושא לעומק והוקסמתי מהפוטנציאל  ומהאפשרויות האין סופיות שבו. האתגר החדש הזה הביא עימו מאות רבות של שעות לימוד ולילות ללא שינה במטרה "לפצח" את הקוד, להבין את המערכת ולהתחיל לייצר ממנה הכנסות. לעולם,אבל לעולם לא אשכח את המכירה הראשונה שלי...7.20 $ ראשונים נכנסו לי לחשבון...וואו..החסרתי פעימה והרגשתי בעננים, העסק עובד.

מאז זרמו הרבה מים במפלי הניאגרה..וכיום אני מוכר ומנהל בשיטת הפרייבט לייבל קרוב ל- 20 מוצרים שונים חלקם הגדול בתחום תוספי התזונה והטיפוח. בנוסף ,אני שותף בכמה מיזמים שונים בתחום המכירות באמזון מלווה יצרנים ובעלי מוצרים בהחדרה,שיווק ומכירה באמזון  כמי שבא מתחום קידום האתרים והשיווק באינטרנט אני משלב את הידע הרב שצברתי בנושא זה בכדי לשפר ולמטב את הפעילות באמזון.
לפני כשנה וחצי יצרתי את קורס אמזון הראשון בישראל, ובמקביל ליוויתי עשרות תלמידים בתוכנית ליווי אישית למכירה באמזון וגיליתי שאני אוהב ללמד, לעזור, להדריך ולייעץ לאותם אלה שהחליטו להענות לאתגר הנפלא הזה ששמו מכירה באמזון.


הלימוד של המכירה באמזון לא ניגמר לעולם, אמזון כמערכת דינמית תמיד מייצרת שינויים ויחד איתה אנחנו משתנים ומתפתחים חברים יקרים, כמי שהחליטו להשקיע מזמנם ,מירצם וכספם ולהצטרף לקורס הניפלא הזה אני רוצה לברך אתכם אישיתומבטיח לעשות את המיטב והמירב כדי שתוכלו בקרוב להפוך לסיפור הצלחה באמזון.

דביר כהן

מאז ומעולם הייתי פריק טכנולוגי. עוד בתקופה שבו היו בי.בי.אס למי שמכיר ויודע
את תחילת דרכי באמזון התחלתי לפני 9 שנים בעולם הספרים הדיגיטליים   עם הופעת 
.שירות ה- אף.בי.איי הייתי שם בין הראשונים לנסות, להיכשל שוב לנסות ושוב להיכשל
.עם הזמן הכנסתי עוד מוצרים וסדרה שלמה של ספרים. ספרי ילדים, אימה ומתח
.כאשר הבאתי את כפפת הגריל, היו רק 5 כאלה ! כן כן ! לאחר מכן הכנסתי מוצרי חשמל, גינה ועוד
.כיום אני עם מאות פריטים וספרים באמזון, מלווה, כותב ומנהל קבוצות פייסבוק, וואטס אפ וטלגרם
האני מאמין שלי בעסקים הוא להיות אמיתי, כן ובעיקר בתחום של אמזון לא להבטיח ולמכור חלומות
יש כסף והרבה, אבל זה מגיע בעבודה קשה.ולא לשכוח, להנות מהדרך